Wybory samorządowe 2018 - serwis wyborczy portalu limanowa.in

Kandydaci

  • Miasto Limanowa
    • Burmistrz Miasta Limanowa
  • Władysław Józef Bieda
  • Dariusz Jerzy Prusak
    • Rada Miasta Limanowa
        Nr okręgu: 1
        Miasto Limanowa: ul. Boczna, Bulwary, Cicha, Jana Pawła II (do mostu na potoku Mordarka), Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, ks. Ludwika Kowalskiego, Tadeusza Kościuszki (od Rynku do ul. Ogrodowej), Krótka, ks. Kazimierza Łazarskiego, Józefa Marka (od Rynku do ronda Józefa Becka), Mieczysława Mordarskiego, Mały Rynek, Matki Boskiej Bolesnej (od rynku do mostu na potoku Mordarka), Rynek, Szwedzka, Targowa, Zielona.
      • Dawid Bogumił Mól
      • Leszek Andrzej Mordarski
      • Marek Stanisław Czeczótka
      • Maria Katarzyna Mąka
        Nr okręgu: 2
        Miasto Limanowa: ul. Stefana Batorego, Józefa Bema, Jana Biedronia, Bronisława Czecha, Grunwaldzka, Lipowa (od ul. Jana Biedronia do ul. Ciasnej), Stanisława Małachowskiego, Owocowa, Piastowska, Podlipowe, Władysława Sikorskiego, Starowiejska.
      • Piotr Paweł Zoń
      • Grzegorz Adam Janczy
        Nr okręgu: 3
        Miasto Limanowa: ul. Ceglarska (od przejazdu kolejowego do ul. Józefa Piłsudskiego), Graniczna (od ul. Józefa Piłsudskiego do toru kolejowego), Józefa Piłsudskiego (od ul. Ceglarskiej do ul. Krakowskiej).
      • Jan Stanisław Winiewski
      • Krystyna Maria Trzópek
        Nr okręgu: 4
        Miasto Limanowa: ul. Ciasna, Dębowa, Kamienna (od ul. Krakowskiej do II potoku bez nazwy), Krakowska, Kwiatowa, Lipowa (od ul. Ciasnej do ul. Józefa Piłsudskiego), Władysława Łokietka, Moczarki, Rzeczna, Skrudlak, Sucha, Stroma, Tarnowska, (od ul. Wincentego Witosa do mostu na potoku bez nazwy), Willowa, Wincentego Witosa (od ul. Willowej do ul. Tarnowskiej), Leopolda Węgrzynowicza, Zadziele.
      • Adam Stanisław Król
        Nr okręgu: 5
        Miasto Limanowa: ul. Adama Asnyka, Bednarzy, Jana Drożdża, Drzewna, Michała Dudka, Dzielec, Kamienna (od II potoku bez nazwy do ul. Zarębki), Koszarska, ks. Stanisława Musiała SJ, Łososińska, Heleny Modrzejewskiej, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Rolnicza, Joachima Łukasza Rupniowskiego, Starodworska, Szkolna, Tarnowska (od mostu na potoku bez nazwy do granicy miasta), Stanisława Wyspiańskiego, Zarębki.
      • Wiesław Bogdan Sędzik
      • Leszek Jan Lach
      • Jan Andrzej Natanek
        Nr okręgu: 6
        Miasto Limanowa: ul. Błękitna, Franciszka Bujaka, Ceglarska (od toru kolejowego do końca), Darniowa, Fabryczna, Graniczna, (od toru kolejowego do końca), Lisia, Metalowców, Miła, Myconia, Pod Górą, Wierzbowa, Władysława Wójtowicza, Wincentego Witosa (od skrzyżowania z ul. Krakowską i Józefa Piłsudskiego do ul. Willowej), Zacisze.
      • Piotr Tomasz Musiał
      • Bożena Ewa Kaja
        Nr okręgu: 7
        Miasto Limanowa: ul. Biskupa Piotra Bednarczyka, Józefa Beka, Stanisława Ceglarza, Spokojna, Doktora Józefa Bugaja, Walentego Gawrona, Zdzisława Mączeńskiego, Tadeusza Ociepki, Władysława Orkana, Partyzantów, Józefa Piłsudskiego (od ul. Ceglarskiej do potoku bez nazwy), Słoneczna, Widok, Żuławskiego.
      • Adam Michał Dębski
      • Lucyna Maria Talar
      • Justyna Maria Janik-Malec
        Nr okręgu: 8
        Miasto Limanowa: ul. Jana Pawła II (od mostu na potoku Mordarka do ul. Józefa Piłsudskiego), ks. płk Józefa Jońca, Kolejowa, Ignacego Paderewskiego (od ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Kolejowej), Józefa Piłsudskiego (od Jana Pawła II do potoku bez nazwy), Potok, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana, Eugeniusza Romera, Wojska Polskiego.
      • Stanisław Orzechowski
      • Bożena Zofia Gomółka
      • Zygmunt Liszka
        Nr okręgu: 9
        Miasto Limanowa: ul. Akacjowa, Armii Krajowej, Bystra, Klonowa, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Ludwika Kubali, ks. Jana Rachwała, Leśna, Łowiecka, Ignacego Paderewskiego (od ul. Kolejowej do końca), Achacego Przyłęckiego, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Stanisława Witkacego, Wąska, Źródlana.
      • Józef Włodarczyk
      • Walenty Rusin
        Nr okręgu: 11
        Miasto Limanowa: ul. Franciszka Armińskiego, Agrestowa, Maksymiliana Brożka, Tytusa Czyżewskiego, Tadeusza Kościuszki (od ul. Ogrodowej do ul. Adama Mickiewicza), Tadeusza Kościuszki (od ul. Stanisława Moniuszki do granicy miasta lewa strona), Kochanowskiego (od ul. Stanisława Moniuszki do końca), Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Henryka Sienkiewicza, Pogodna, Szopena.
      • Leszek Piotr Woźniak
      • Andrzej Krzanowski
        Nr okręgu: 12
        Miasto Limanowa: ul. Jabłoniecka, Tadeusza Kościuszki (od ul. Adama Mickiewicza do ul. Stanisława Moniuszki), Tadeusza Kościuszki (od ul. Stanisława Moniuszki do granicy miasta prawa strona), Kochanowskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do ul. Stanisława Moniuszki), Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Nowa, Walecznych, Wiejska, Zygmunta Augusta (od mostu na potoku Jabłonieckim do ul. Tadeusza Kościuszki), Stefana Żeromskiego.
      • Janusz Antoni Kądziołka
      • Marcin Długosz
      • Józef Sukiennik
        Nr okręgu: 13
        Miasto Limanowa: ul. Beskidzka, Dworska, Władysława Dunarowskiego, Działkowców, Władysława Gębika, Antoniego Górszczyka, Józefa Marka nr 42, 42a, 44, 46, 67, 69, 71, 73, Jeżynowa, Lotnicza, Marsów, Maksymiliana Marszałkowicza, Podhalańska, Józefa Staniszewskiego, Braci Słupskich, Wilhelma Tabora, Tęczowa, Topolowa, Ustronie, Żwirki i Wigury.
      • Dariusz Paweł Mrożek
      • Irena Zofia Grosicka
        Nr okręgu: 15
        Miasto Limanowa: ul. Jana Andrusikiewicza, Sebastiana Flizaka, Stanisława Jordana, Stanisława Mytki Ilmanowity, Józefa Marka bloki nr 1, 2, 3, 19a, budynki nr od 23 do 39, 43, 45, 47, 49, 49a, 55, 55a, 65, Sportowa, Spacerowa, Zygmunta Augusta bloki nr 1, 1a , 2, 2a, Zygmunta Augusta (od skrzyżowania z ul. Józefa Marka do wjazdu do bloku nr 3).
      • Jolanta Stanisława Juszkiewicz
      • Mirosław Piotr Boroń